Apie mus

UAB „Eurokorma“ užsiima didmenine ir mažmenine prekyba įvairiais grūdais, kombinuotais pašarais, papildais, žaliavomis pašarų gamybai, cukraus pramonės antriniais produktais, trąšomis ir kt.

Nuo įkūrimo 2002 metais, UAB „Eurokorma“ bendradarbiavo ir išvystė tvirtus santykius su patikimais partneriais, todėl mūsų kompanija visada gali garantuoti aukščiausios kokybės žaliavas pašarų gamybai ir kitus pašarų priedus. Žaliavas perkame teisiai iš gamintojų (Baltarusija, Ukraina, Rusija, Lenkija), todėl galime pasiūlyti klientams palankesnes kainas. Be to, UAB „Eurokorma“ konsultuoja savo klientus kaip efektyviausiai panaudoti mūsų teikiamus produktus pašarų gamyboje.

Mūsų komanda turi ilgametę patirtį ne tik pašarų gamybos versle bet ir įvairių grūdų sandėliavimo versle. Palankiomis kainomis teikiame produkcijos sandėliavimo, grūdų džiovinimo, valymo, svėrimo, grūdų kokybės tyrimo paslaugas.
Superkame įvairius grūdus visoje Lietuvoje. Superkamą produkciją galime pasiimti tiesiai iš klientų, arba tiesiogiai priimame sandėliuose (Mažeikiuose ir Marijampolėje).
Turime išvystytą autoparką ir galime pasiūlyti produkcijos transportavimo paslaugas. Grūdovežiai pritaikyti grūdų ir kitų birių krovinių gabenimui, autocisternos – skystiems produktams (melasai, aliejui) gabenti.

Back to top